| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 10 | 27 | 2 | 5.7 | 35.3 | 1.7 | 5.7 | 29.4 | 1 | 1.7 | 60 | 4 | 1.3 | 5.3 | 1.7 | 2.7 | 0.7 | 2.7 | 5 | 0.3 | 0.3 | 14 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 30 | 81 | 6 | 17 | 35.3 | 5 | 17 | 29.4 | 3 | 5 | 60 | 12 | 4 | 16 | 5 | 8 | 2 | 8 | 15 | 1 | 1 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 14.8 | 40 | 3 | 8.4 | 35.3 | 2.5 | 8.4 | 29.4 | 1.5 | 2.5 | 60 | 5.9 | 2 | 7.9 | 2.5 | 4 | 1 | 4 | 7.4 | 0.5 | 0.5 | 20.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 30 | 76 | 95.33 | 75.28 | 20.05 | 41.67 | 39.71 | 26.22 | 43 | 0.7 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 3/12 | 25% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
VBW CEKK Cegléd | 67 –70 | * | 13 | 32 | 3 | 9 | 33.3 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 3 | 1 | 2 | 4 | 5 | 1 | 1 | 19 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 114 –51 | * | 8 | 20 | 1 | 1 | 100 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 11 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
ETO Basket | 57 –75 | * | 9 | 29 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 5 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 12 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 1030 | 2781 | 26 | 5.717 | 35.335.3 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 412 | 1.34 | 5.316 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 2.78 | 515 | 0.31 | 0.31 | 1442 | ||||||